Testovací provoz, objednávky nebudou vyřízeny...

Články

 

 

Tatínkova edice – tip na kvalitní jedlý dárek

 

Firma Machač vyslala do světa speciální edici výrobků s přívlastkem „Tatínkova“. Tatínkova proto, protože se jedná o výrobky vyvinuté panem Tomášem Machačem podle originálních receptů jeho tatínka – zakladatele firmy Machač.

Tato exkluzívní edice zahrnuje 3 výrobky – Tatínkovu paštiku, Tatínkovu vepřovku a Tatínkovu klobásu. Všechny výrobky jsou připraveny z kvalitních vstupních surovin, citlivě chuťově vyvážené, zcela prosty chemických přísad. Díky šetrnému finálnímu zpracování sterilizací při vysoké teplotě a volbě praktických skleněných obalů je možné tyto výrobky pohodlně dlouhodobě skladovat při pokojové teplotě.

Tatínkova edice se tak stává dobrou volbou na kvalitní jedlý dárek pro Vaše blízké, či obchodní partnery. Tuto myšlenku jsme podpořili výrobou tvarově zajímavé a decentní dárkové krabice pro důstojné zabalení těchto tří výjimečných výrobků.

Potěšte sebe i své milované efektním a chutným dárkem!

 

Poctivá potravina

 

Poctivá potravina je zhmotněním myšlenky pana Tomáše Macháče z firmy Machač, který si přál vytvořit přívětivé místo pro všechny, které zajímá kvalita a původ potravin, chtějí se stravovat zdravě a chutně, a přitom podporovat regionální výrobce z celé naší krásné vlasti.

Vznikl tak e-shop www.poctivapotravina.cz, zaměřený na vyhledávání a prodej výjimečných potravinářských produktů, vyráběných poctivě a se srdcem na dlani, z čistých a kvalitních surovin a bez použití chemických přísad.

Naši dodavatelé jsou přímými výrobci těchto potravin, sdílejí podobnou filozofii, jako my, a mnozí z nich jsou držiteli různých ocenění, která sama o sobě jsou potvrzením vysoké kvality a originality jejich produktů. Své výrobky vyvíjejí a vyrábějí s radostí a nadšením, a z vlastní zkušenosti víme, že to je ta přidaná hodnota, kterou zákazník pozná a ocení – tak se obyčejné jídlo mění ve výjimečné…

 

2 položek celkem