Často kladené dotazy

 

Jaký je původ produktů na e-shopu Poctivá Potravina?

Jsme patrioti, proto jsou veškeré produkty v našem e-shopu výsledkem poctivé práce lokálních malovýrobců výhradně z České republiky. Mnohé jsou oceněny různými značkami, potvrzujícími originalitu a regionální charakter (za všechny např. Regionální potravina). Samotné suroviny pro výrobu výsledných produktů mohou být v některých případech cizokrajné, vždy však pocházejí z pečlivě vybraných a prověřených zdrojů, mnohé jsou osobně vybrány výrobci přímo na místě.

 

Jak je to s trvanlivostí masových produktů ve skle?

Trvanlivost je vysoká a skladování pohodlné – naše masové produkty jsou díky sterilizaci ve skleněných obalech a za vysokých teplot pravými konzervami s vysokou trvanlivostí. Výrobce, Machač – řeznictví a uzenářství, garantuje stoprocentní kvalitu a nezávadnost po dobu 12 měsíců, bude-li dodrženo skladování při pokojové teplotě, maximálně do 20 °C, ideálně v temnu (ve spižírně).

 

Co když přepravní společnost zboží doručí rozbité?

Byli bychom neradi, pokud by k Vám naše poctivé potraviny dorazily v nepořádku. Proto dbáme na velmi pečlivé zabalení, fixaci a zabezpečení produktů, obzvláště těch ve skleněných obalech. Pokud přebíráte zásilku od přepravce, postupujte dle Převzetí zásilky od přepravce. Přepravou poškozené zboží Vám obratem nahradíme.


Jak dlouho budu čekat na doručení?

Zboží obvykle expedujeme do 24 hodin, takto k Vám dorazí do 3 pracovních dnů. Mějte však, prosím, pochopení pro mimořádné situace (např. v období před Vánoci), kdy se může doba doručení o něco prodloužit.

 

Jak velký nákup mám udělat, abych měl dopravu zdarma?

Pokud u nás nakoupíte zboží v hodnotě minimálně 1000 Kč, dopravu uhradíme za Vás.

 

Mohu si objednávku vyzvednout osobně, abych ušetřil za poštovné?

Pokud nám to hmotnost balíčku dovolí, zasíláme zboží přes Zásilkovnu, což je jedna z nejlevnějších možností doručení. Vaši objednávku si můžete také vyzvednout osobně na několika odběrných místech – buď přímo ve skladu Poctivá potravina v Mořkově, nebo ve všech 8 prodejnách Machač – řeznictví a uzenářství v okolních městech.

 

Prohlédnout produkty