O nás

 

„Vítejte na stránkách POCTIVÁ POTRAVINA!

Jsou výsledkem našeho přání vytvořit pro Vás přívětivou platformu, kde na jednom místě naleznete výjimečné potravinářské výrobky s vysokou trvanlivostí od regionálních výrobců, kteří poctivě tvoří tradiční i netradiční produkty nejvyšší kvality a výborné chuti. Jsou charakteristické svým složením z ryze přirozených surovin, z čistých a prověřených zdrojů. Řada s námi spolupracujících výrobců jsou držiteli prestižní značky Regionální potravina či jiných ocenění, které jsou samy o sobě puncem vysoké kvality a originality. Vzhledem ke svému regionálnímu charakteru, jedinečnosti a malovýrobě nejsou jejich výrobky široce dostupné. Věříme, že i díky těmto stránkám si najdou cestu do Vašich domovů, na Váš stůl.” 

 Tomáš Macháč

 

 

Kvalitní potraviny, vysoká trvanlivost

Poctivé domácí produkty z kvalitních surovin, bez chemických přísad, konzervantů a náhražek. Min. trvanlivost 6 měsíců.

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Překročí-li cena Vašeho nákupu částku 1500 Kč, dostanete od nás dopravu zdarma.

Doručení do 3 dnů

Doručujeme rychle, Vaši objednávku od nás dostanete do 3 pracovních dnů.

Razítko POCTIVÁ POTRAVINA

  

 

 

Tým POCTIVÁ POTRAVINA

Jsme skupina přátel, které kromě vzájemných osobních sympatií a podobného světonázoru spojuje zájem o zdravý a přirozený životní styl a touha tvořit. Každý z nás je jedinečný a je důležitým dílem, který perfektně zapadá do fungujícího soukolí. Všichni máme co nabídnout do společného prostoru.

 

 

Tomáš MacháčTomáš Macháč

Tomáš je „otcem zakladatelem“, tvůrcem myšlenky a hlavním motorem e-shopu POCTIVÁ POTRAVINA, který celý náš tým žene kupředu. Je to člověk s přirozenou schopností měnit sny ve skutečnost. Jako majitel rodinného řeznictví a uzenářství, i jako člověk, má ke kvalitním a poctivým potravinám velmi blízký vztah, umí je ocenit, a s plnou důvěrou investuje čas, energii i finanční prostředky do jejich šíření.

 

 

Libuše TomanováLibuše Tomanová

Libuše je pracovně zaměřena na sociální oblast, na práci s lidmi, zajímá se o osobní rozvoj, pozitivní psychologii, low carb stravu, kontaktní rodičovství, přírodu a přirozený, svobodný život. V našem týmu je tak zcela přirozeně specialistkou na marketing, tvorbu obsahu a komunikaci na sociálních sítích. Je kreativní duší, která motivuje a udává směr.

 

 

Denisa RaškováDenisa Rašková

Denisa je klíčovým členem našeho týmu. Má lví podíl na vyhledávání a výběru vhodných výrobků do našeho sortimentu. Pro svou laskavost, trpělivost, pečlivost, spolehlivost a poctivost, s jakou dělá vše, do čeho se pustí, je ideální osobou pro vyřizování objednávek a veškerou agendu s tím spojenou. Každého výrobku, každého balíku se dotknou její ruce.

 

 

Martin KlumplerMartin Klumpler

Martin je profesí letecký dispečer, od studií má však blízko k informačním systémům, a proto je IT mozkem našeho týmu – náš plně fungující web je jeho dílem. Obdivujeme na něm jeho preciznost a klidné vystupování v každé situaci, je to skvělý analytik a na každý problém vždy najde řešení. Baví jej internet věcí a automatizace domácnosti, rád s dětmi vyrazí na kolo, na túru do hor nebo do světa.

 

 

Irena MacíčkováIrena Macíčková

Irena má na starosti marketing a tvorbu propagačních materiálů v mateřské firmě MACHAČ a z této pozice podporuje propagaci e-shopu nejen na firemním webu a na sociálních sítích, ale také v tištěné podobě a v dalších médiích. Stojí za psaným obsahem na webu POCTIVÁ POTRAVINA a věnuje se jeho správě. Miluje vzduch, slunce, přírodu, lidi i zvěř.