Značka BESKYDY originální produkt

 

Na území Beskyd se můžete při nákupech setkat s výrobky označenými speciálním logem BESKYDY originální produkt®. Tato značka znamená, že výrobky prošly přísným procesem certifikace, který zákazníkovi garantuje jejich skutečný původ v Beskydech.

Místní původ však není jedinou podmínkou pro udělení značky. Značené výrobky musí přispívat k dobrému jménu regionu, proto musí být také:

  • dostatečně kvalitní,
  • šetrné vůči životnímu prostředí,
  • jedinečné ve vztahu k Beskydům – vyrobené tradiční technologií, ručně nebo z místních surovin, výjimečné svou vysokou kvalitou.

Letos certifikační komise zasedala 29. 11. 2021 a značku BESKYDY originální produkt udělila dvěma řadám výrobků firmy Machač: produktové řadě Speciální edice (Tatínkova paštika, Tatínkova klobása a Tatínkova vepřovka) a produktové řadě Valašská zabíjačka (Tlačenka, Škvarky v sádle, Škvarková pomazánka, Jitrnicový prejt a Jelitový prejt).

Blahopřejeme!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení