Testovací provoz, objednávky nebudou vyřízeny...
Kód: MAC001 | Značka: Machač

Tatínkova paštika

61 Kč
Skladem (> 5 ks)

Tatínkova paštika je výjimečnou gurmánskou specialitou. Vychází z originálního receptu zakladatele firmy MACHAČ, který jí říkal „prostě paštika“. Obsahuje výhradně kvalitní a přirozené suroviny.

Obsah: 250 g

Můžeme doručit do:
20.4.2021
Kategorie: Machačovy masové speciality

Masný výrobek – konzerva – sterilováno

Složení: vepřové maso 75 % (vepřový lalok), vepřová játra 10 %, voda, sůl, koření.

Výživové údaje na 100 g výrobku: Energetická hodnota: 1358 kJ/328 kcal; Tuky: 28,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 10,6 g; Sacharidy: 3,2 g, z toho cukry 0 g; Bílkoviny: 14,7 g; Sůl: 1,6 g

Obsah: 250 g

Výrobce: MACHAČ – MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o., U Školky 696, 742 72 Mořkov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

O firmě Machač

 

Firma MACHAČ – MALOKAPACITNÍ JATKA s.r.o. z Mořkova (www.machac.eu) vznikla v roce 1992 jako ryze rodinná společnost. Její zakladatel, pan Stanislav Machač, měl po celý svůj život řeznické řemeslo ve velké úctě a provozoval jej jako svého koníčka. Stal se v širokém okolí vyhledávaným řezníkem, který nemohl chybět na žádné zabíjačce.

Na tento základ navázala první léta podnikání, začali jsme vyrábět kvalitní masné a uzenářské výrobky z masa z vlastní porážky a prodávat je ve vlastním obchodě. Firma se postupem času rozvíjela, výroba modernizovala, produkce zvyšovala. Z jednoho obchůdku s řeznicko-uzenářským sortimentem z vlastní produkce postupně vznikla síť obchodů Machač Řeznictví a uzenářství v okolních městech.

Náš vývoj však neustrnul.  V současné době povyšujeme myšlenku výroby a prodeje kvalitních potravin prostých chemických přísad o další krok – založili jsme e-shop Poctivá potravina. Cílem je vyhledávat a spojovat lokální výrobce zajímavých potravin, kteří stejně, jako my, s mimořádnou péčí a nadšením tvoří výjimečné produkty nejvyšší kvality.