Poctivá potravina vyráží do terénu

 

Rozhodli jsme se nesedět za pecí a vyrážíme za Vámi do terénu. Náš stánek, plný exkluzívních dobrot můžete vidět v nadcházejícím období na několika akcích, z nichž některé budou s účastí Regionální potraviny.

Jako první jsme, ve spolupráci s Regionální potravinou, navštívili 12. 8. 2021 Beskydský farmářský trh ve Frýdku-Místku. Atmosféra na Náměstí Svobody byla jedním slovem úžasná, krásné počasí, a k tomu milí lidé nakupující i prodávající. Váš zájem o naši značku a produkty z našeho sortimentu nás zahřál u srdce a povzbudil na naší cestě. Děkujeme Vám.

Příště, 18. 9. 2021, se vydáme na akci Regionální potravina and Restaurant Day v Národním zemědělském muzeu v Ostravě.

Dále nás 24. 9. 2021 můžete potkat na Selských trzích na výstavišti Flora v Olomouci.

Dne 9. 10. 2021 se také zúčastníme Hradního hodokvasu na Slezskoostravském hradě, kde proběhne také slavnostní vyhlášení a předání ocenění Regionální potravina mimo jiné i našim produktům: Škvarky v sádle (značka Machač) a Nudle polévkové s libečkem a petrželkou (značka Fajna pasta).

Vidět nás naživo můžete také ve dnech 14. 10. – 17. 10. 2021 na gastrofestivalu OLIMA na výstavišti Flora v Olomouci.

Také už jistě víme, že se s Regionální potravinou dne 22. 10. 2021 zúčastníme Podzimního Novojičínského jarmarku na novojičínském Masarykově náměstí.

A kruh se uzavírá – nakonec máme v plánu vyrazit dne 4. 11. 2021 na Farmářský trh ve Frýdku-Místku, kde jsme naši cestu započali.

Těšíme se na Vás!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení