Dárky pro slavnostní příležitost

 

Člověk Vám blízký oslaví významnou životní událost a Vy s ním chcete jeho radost sdílet, a podpořit ji důstojným a užitečným dárkem? Skvělou volbou, kterou ocení každý, je dárek jedlý.

Poctivá potravina je ze své podstaty místem pro tuto příležitost jako stvořeným. Nabízíme originální výrobky s příběhem, od lokálních výrobců (malých farem, statků, spolků, firem), z nichž mnozí svůj um a mravenčí úsilí přetavili v produkty, které získaly různá prestižní ocenění. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní, vyrobeny poctivě, výhradně z kvalitních surovin. Jsou atraktivní jak vzhledem, tak i skvělou chutí, a jejich velkou výhodou je dlouhá trvanlivost a dobrá skladovatelnost.

Kontaktujte nás a my Vám individuálně navrhneme a na míru připravíme vkusný dárkový balíček, nebo koš, plný zajímavých a nutričně hodnotných pochoutek, které potěší tělo i ducha obdarovaného.

Menší balíčky (v dárkových krabičkách) je možné zaslat přepravní službou, větší aranžované balíčky (bedýnky, koše) jsou vhodné pro ty z Vás, kteří si je mohou vyzvednout osobně na našich odběrných místech.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení