Značka Fajna pasta

 

Za značkou Fajna pasta stojí manželé Mikundovi a jejich láska k Itálii, kde mají spoustu přátel, a ke kulinářským pokladům této krásné země. Jejich sympatie k italské kultuře, jídlu a pití byly tak silné, že dospěli k životnímu rozhodnutí ukončit své dosavadní podnikání a začít se věnovat tomu, co jim přináší radost – vyrábět doma v Beskydech kvalitní těstoviny s chutí. Konzultovali svůj záměr i technologie se svými italskými přáteli, osobně objeli a navštívili mnohé italské mlýny a vybrali pro svůj záměr tu nejlepší semolinovou mouku. Vymysleli vlastní zajímavé kombinace základního těsta s různobarevnou zeleninou či bylinkami, a tím dosáhli u svých výrobků nejen vysoce atraktivního vzhledu, ale také výborné chuti a nutriční plnosti.

Manželé Mikundovi se neomezují pouze na výrobky z italské semolinové mouky, ale používají i kvalitní české suroviny, mouky celozrnné špaldové a žitné. Vyrábějí i klasické české polévkové nudle vlasové a řezané. Jejich Nudle polévkové s libečkem a petrželkou získaly prestižní ocenění Ministerstva zemědělství Regionální potravina Moravskoslezského kraje 2021.

Postupně rozšířili svůj sortiment také o vynikající risotta z rýže pěstované v Itálii a z bylinek, zeleniny a hub od místních českých farmářů. Také zařadili výrobu bylinkových a zeleninových kořenících směsí na těstoviny a do polévek.

Oživte Váš rodinný stůl originálním jídlem s chutí slunné Itálie.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení