30 let značky Machač

 

Rok 2022 je pro firmu Machač z Mořkova významným jubilejním rokem.

Před 30 lety, v roce 1992, byla firma založena jako rodinná společnost, s cílem věnovat se naplno tomu, co bylo zakladatelům dlouholetým koníčkem – starobylému řeznickému řemeslu. Počátky podnikání byly velmi skromné a podmínky připomínaly spíše větší rodinnou zabíjačku – prasata se pařila v trocích, veškeré výrobky se vyráběly podle původních místních receptur a uzení probíhalo v klasických udírnách voňavým kouřem z dubového dřeva.

Za těch 30 let jsme ušli velký kus cesty – náš provoz jsme rozšířili a technologii výroby zmodernizovali. Překonali jsme spoustu překážek a vystoupali na mnoho vrcholů. To zásadní se však nezměnilo – stále úspěšně vyrábíme masné výrobky v duchu staletých tradic, šíříme odkaz mistrů řeznického řemesla a produkujeme masné výrobky té nejvyšší kvality.

Cílevědomě budujeme značku regionálního výrobce kvalitních masných produktů. O tom, že se nám to daří, svědčí získání prestižního ocenění Regionální potravina pro naše výrobky Tatínkova šunka (2018), Uzený bůček speciál (2019) a Škvarky v sádle (2021), dále získání značky BESKYDY originální produkt v roce 2021 pro produkty z našeho Skleničkového programu.

Provozujeme síť 8 kamenných prodejen Machač řeznictví a uzenářství v okruhu do 30 km od sídla firmy, kde prodáváme všechny naše řeznicko-uzenářské výrobky.

V loňském roce jsme také spustili provoz e-shopu Poctivá potravina s trvanlivými potravinami vysoké kvality. Zde kromě našich masových specialit prodáváme také zajímavé trvanlivé potraviny od menších výrobců, kteří s námi sdílejí podobnou filozofii a své výrobky tvoří poctivě, se srdcem na dlani.

Ohlédneme-li se zpět, přes závoj času, vidíme za sebou kus poctivé práce. Jsme tady. Jsme tady pro Vás. Děkujeme.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení