Ježkův statek

 

Kdo jsme a jaká je naše filozofie...

Ježkův statek svou velikostí naplňuje definici mikropodniku (pro nás je to podnik rodinný).

Naše motto je “poctivé jídlo” a toho se držíme. Jsme malý tým lidí, kteří věří, že i v současné hektické době je možné vyrábět potraviny kvalitně, zdravě a z čerstvých lokálních surovin. A víme, že to dává smysl.

Naše výrobky vyrábíme tradičním způsobem s vysokým podílem ruční práce. Ať už podle vlastních nebo tradičních receptur, vždy dbáme na maximálně šetrné zpracování surovin.

Naše portfolio v současné době zahrnuje více jak 130 výrobků a neustále ho rozšiřujeme.

Sídlíme na Vysočině a proto se snažíme co nejvíce využívat kvalitních zdrojů z blízkého okolí. Část surovin si připravujeme sami (např. čerstvě mačkané ovesné vločky), jiné musíme z různých důvodů nakupovat od pěstitelů z Moravy (okurky, meruňky, rajčata aj.), či je z důvodu absence na českém trhu dovážet (neslazené kukuřičné lupínky, ořechy, agávový sirup…).

Jen několik málo výrobků nevyrábíme sami, a proto v naší nabídce naleznete také potraviny a produkty jiných výrobců, například paštiky, výrobky z medu nebo mléko.

Naše dodavatele si ale vždy důkladně prověřujeme a dbáme na prvotřídní kvalitu používaných surovin.

Fakt, že na výrobku naleznete logo Ježkův statek, přináší jistotu, že výrobek byl vyroben dle našich požadavků. V našich výrobcích nenajdete barviva, chemické konzervanty, aromata, emulgátory ani další jiné chemické přísady. Výjimkou jsou snad některé druhy sušeného ovoce, které jsou již od dodavatele ošetřené proti výskytu plísní (např. sušené meruňky, které jsou ošetřeny oxidem siřičitým).

Za kvalitou vyráběných a prodávaných výrobků z Ježkova statku si stojíme a je příjemné vědět, že naše výrobky lidem chutnají.

Všechny naše výrobky nabízíme našim zákazníkům prostřednictvím obchodů po celé České republice. Výrobky, které nevyžadují chlazení, nyní nabízíme přímo Vám prostřednictvím těchto stránek.

A třeba právě Vám pomohou začít příjemně den.

Dobrou chuť!

 

David Vortel, Ježkův statek

 

Žádné produkty značky Ježkův statek nebyly nalezeny...