Biofarma Juré

 

Kousek za Zlínem, v Lužkovicích, odbočíte na kopec Juré a cesta vás zavede na rodinnou farmu Vránových. Věřte nevěřte, tady hospodaříme už devadesát let.

Historie rodinného farmaření sahá do roku 1920, kdy prapředci Tomáše Vrány koupili pozemky na samotě na Jurém, kde postavili chlévy a věnovali se zemědělství. Postupně vybudovali i obytnou část. Otec František Vrána s manželkou Marií začal hospodařit v roce 1990, když mu vrátili pozemky v restituci, od roku 1994 hospodaříme ekologicky. Od roku 2008 převzal farmu syn Tomáš Vrána s manželkou Lenkou Vránovou. Fungujeme jako rodinná biofarma a všichni pomáháme.

Staráme se o rozlohu 61 ha, 33 ha jsou pastviny, kde chováme masný skot plemene Limousine, ovce plemene Merinolandschaft se zaměřením na masnou produkci. 20 ha je orná půda, kde pěstujeme nahý oves, pohanku. 8 ha zabírají ovocné sady, produkci zpracováváme a výrobky mají certifikaci a logo ekologického zemědělství.

Další zvířata, které naše biofarma chová jsou kozy, slepice, kočky a bernardýni.

Dále na biofarmě nabízíme agroturistiku a ubytování na farmě. Díky stylové hospůdce je biofarma přístupná široké veřejnosti s možností zakoupit si naše bio výrobky. Pěstujeme a prodáváme sušené ovoce. Prodáváme různé druhy povidel (švestkové, jablečné, hruškové, ...).

 

CERVENA REPA RGB
Červená řepa
59 Kč

Tenké plátky sušené červené řepy v biokvalitě – to je zdraví na dosah. Obsah: 50 g

Vyřazeno ze sortimentu 
Kód: JUR001
SUSENA RAJCATA RGB
Sušená rajčata
80 Kč

Sušená rajčata výborné chuti a krásné barvy – potěší oko i jazyk. Obsah: 50 g

Vyřazeno ze sortimentu 
Kód: JUR002
2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem