Kód: CER006 | Značka: Cereus

Sůl jedlá – himálajská diamantová mletá

53 Kč
Skladem (4 ks)

Gurmánská sůl jemné chuti. Je drahokamem mezi solemi. Z himálajských solí má největší bioenergetickou a bioinformační hodnotu. Vhodná pro každodenní využití.

Obsah: 200 g

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kategorie: Sortiment
Doprava zdarma nad 1500 Kč

Diamantová sůl Cereus je skutečným drahokamem mezi solemi. Pochází z panensky čistého praoceánu a její výjimečná krystalická struktura vznikala po stovky miliónů let. Na jídelní sůl se používá nejlepší kvalita, cca 10 % vytěžené soli.

Pro zachování nejlepších přírodních vlastností naší soli jídlo solte nejlépe před podáváním nebo na konci vaření.

Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.

Balení v praktické slánce s variabilními otvory pro sypání a s možností doplnění.

Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje

 

Složení: Kamenná sůl v ryze panenské podobě, velikost krystalu 1 mm

Obsah: 200 g

 

Výrobce: Cereus s.r.o., Polní 286, 252 29 Lety

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Jsme rodinná firma působící na českém trhu nepřetržitě od roku 2000. Jako jedni z prvních jsme představili himálajskou sůl zákazníkům na českém trhu. Počátkem byly naším hlavním sortimentem solné lampy a přírodní himálajská sůl. V roce 2004 jsme tento sortiment rozšířili o vlastní produkty bio bylinné a kořeněné himálajské soli. Během našeho působení jsme náš sortiment rozšiřovali o další produkty z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Počátkem roku 2015 jsme se stali výhradními distributory skleněných eco lahví dánské značky Retap pro Českou i Slovenskou republiku a v témže roce nabídli zákazníkům řadu jednodruhových bio koření a bio bylinek.

Naším záměrem je výroba produktů zdravého životního stylu, tedy produktů, které jsou šetrné jak k lidskému organismu, tak životnímu prostředí obecně. Řadu produktů sami vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme v Čechách i zahraničí.

V oblasti produktů z Himálajské soli zaujímáme přední místo na českém trhu. Na prvním místě je pro nás vždy rozhodující prvotřídní kvalita, vkusný design, bezpečnost a prospěšnost pro zdraví. V nejvyšší možné míře dbáme na to, aby suroviny pro naše produkty pocházely z ekologicky čistého prostředí. S výrobky z himálajské soli máme velkou zkušenost a tradici. Jsme také autoři mnohých článků o účincích a působení himálajské soli Cereus na lidský organismus. Spolupracujeme s několika lékaři a dermatology, kteří doporučují svým pacientům naši sůl pro zlepšení jejich zdravotního stavu.

Naší výsadou je jedinečná kvalita a produkce na základě principů fair trade. Bylinné a kořeněné směsi s himálajskou solí Cereus vyrábíme zásadně v BIO kvalitě a jsou certifikovány společností ABCert. Při výběru bio bylin dáváme opět důraz na kvalitu a současně se snažíme podporovat české lokální pěstitele. Všechny naše produkty jsou přirozeně veganské.