Kód: POH004 | Značka: Pohankový mlýn Šmajstrla

Pohanková mouka 500 g

63 Kč
Vyprodáno

Mouka z mechanicky loupané pohanky. Je živá, dobře kvasí, obsahuje cenné látky. Přirozeně bez lepku. Vhodná na veškeré pečení, na palačinky, k zahušťování.

Obsah: 500 g

Kategorie: Sortiment
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma nad 1500 Kč

Pohanková mouka z mechanicky loupané pohanky, kdy dochází k tříštění zrna a díky tomu je mouka stále přirozená, živá, dobře kvasí a obsahuje všechny cenné látky. Je přirozeně bezlepková, vhodná k zahušťování pokrmů, na palačinky a k pečení veškerého slaného i sladkého pečiva.

Z mechanicky loupané pohanky

Trvanlivý výrobek.

Gluten free

Země původu: Česká republika

Složení: Pohanka

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota: 1480 kJ/352 kcal; Tuky: 2,7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,54 g; Sacharidy: 67,6 g, z toho cukry: 0,86 g; Bílkoviny: 12 g; Sůl: 0,01 g

Obsah: 500 g

Výrobce: Pohankový mlýn ŠMAJSTRLA s.r.o., Kopaná 806, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Jsme mlynáři z rodu Šmajstrlů. Pokračujeme v tradici loupání pohanky mechanickou cestou tak, jako to dělali naši dědové. Dnes pohanku zpracovává a o mlýn pečuje pátý mlynář Pavel. V našem mlýně na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm loupeme pohanku již od roku 1861 mechanickým způsobem, při němž nejsou znehodnocovány vitamíny. Naším přáním je, aby pohanka i nadále přinášela lidem zdraví, které stále zůstává tím největším bohatstvím každého člověka.

Celá desetiletí se snažíme o osvětu naší pohanky a věříme v její vlastnosti, které jsou také po několik generací naší rodiny prokázány spokojenými zákazníky. Všechna pohanka od nás je čerstvá, poctivá, kvalitní a vypěstovaná našimi českými zemědělci.