Kód: NEB002 | Značka: Nebe v hubě

Krásenská rozhledna

178 Kč
Vyřazeno ze sortimentu

Pestrá směs voňavých bylinek na čaj, originálně zabalená do tvaru Krásenské rozhledny. Ocenění Original Product of Sokolovsko 2019.

Obsah: 100 g

Kategorie: Sortiment
Položka byla vyprodána…
Doprava zdarma nad 1500 Kč

Bylinná směs

Trvanlivý výrobek

Vyhlídková věž na Krásenském vrchu je vysoká 25 m a na její vrchol vede 1210 schodů. Spirálovitě se vinoucí schody z ní udělaly nejpodivuhodnější stavbu mezi českými rozhlednami. Její tvůrci se údajně nechali inspirovat legendární Babylonskou věží. První návštěvníci vystoupali na rozhlednu v roce 1935.

Složení: Hruška plod 24 %, jablko plod 14 %, jahodník list, mateřídouška nať, maliník list, meduňka nať, červená řepa 8 %, měsíček květ.

Příprava: Jednu polévkovou lžíci promíchané směsi bylinek zalijte 250 ml horké vody a nechte 10 minut luhovat. Poté možno scedit. Směs je určena k běžnému pití. Dávkování pro děti od 3 let – 1 čajová lžička.

Obsah: 100 g

Výrobce: Nebe v hubě, Jitka Šimůnková, Čankov 23, 360 17 Karlovy Vary

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Jsme česká firma zaměřená na výrobu ovocných čajů bez ibišku, bylinných směsí i pro běžné pití, prodej a distribuci sušeného, nesířeného a neproslazovaného ovoce českého původu, sušenou nesířenou zeleninu českého původu, včetně koření, chilli produktů, pečeného müsli a dalších doplňkových produktů.

Výrobky značky Nebe v hubě každoročně získávají řadu prestižních ocenění za svou originalitu, jedinečnost a kvalitu.