Kód: FAJ002 | Značka: Fajna pasta

Koření na těstoviny bez chilli

50 Kč
Vyřazeno ze sortimentu

Směs koření na těstoviny bez chilli. Chuť Itálie na talíři rychle a jednoduše. Vyrobeno podle originální receptury, ze sušené zeleniny, bylinek a soli.

Obsah: 50 g

Kategorie: Sortiment
Položka byla vyprodána…

Trvanlivý produkt.

Složení: Rajčata, česnek, cibule, bazalka, petržel nať, sůl růžová himalájská (max. 12 %), paprika červená, tymián

Použití: Těstoviny uvařte „al dente“. Odeberte si na porci cca 3 polévkové lžíce vody z testovin a těstoviny sceďte. Koření (cca 1 zarovnaná polévková lžíce na osobu) smíchejte s olivovým olejem extra vergine, lehce osmahněte na pánvi a přilijte vodu, kterou jste odebrali z těstovin. Nechejte chvíli povařit. Přidejte na pánev uvařené a scezené těstoviny, parmazán a promíchejte.

Tip Fajne pasty: Vodu nahraďte smetanou. Chvíli povařte a do vzniklé smetanové omáčky přidejte těstoviny a parmazán.

Obsah: 50 g

Výrobce: Fajna pasta s. r. o., Planiska 1910, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Fajna pasta vznikla z lásky k Itálii, těstovinám, dobrému jídlu a pití. Fajna pasta je beskydsko-italský název a v překladu znamená skvělé těstoviny. Těstoviny z Beskyd, řemeslně vyráběné podle ověřených italských receptur.

Vznikají u nás těstoviny jako - spaghetti, fusilli, fettuccine, obláčky, ale také klasické české vaječné polévkové nudle vlasové či řezané. 

Prvořadá je pro nás skvělá chuť. Ta závisí na kvalitě surovin a výrobním procesu. Těstoviny vyrábíme z českých a italských surovin bez jakýchkoliv přídavných barviv či látek. Umíme těstoviny z mouky semolinové, celozrnné (špaldové a žitné) a také těstoviny ochucené zeleninou, bylinkami a kořením od regionálních farmářů.

Těstoviny i polévkové nudle jsou vyráběny metodou protlačování přes speciální matrice pomocí stroje na výrobu těstovin a poté jsou ručně uloženy na dřevěné sušící rošty. Sušení těstovin probíhá několik dní a je blízké původnímu tradičnímu způsobu sušení. Tento postup zajišťuje zachování veškerých živin a charakteristické chuti po použitých přísadách. Po usušení těstoviny ručně balíme.