Kód: JUR001 | Značka: Biofarma Juré

Červená řepa

59 Kč
Vyřazeno ze sortimentu

Tenké plátky sušené červené řepy v biokvalitě – to je zdraví na dosah.

Obsah: 50 g

Kategorie: Sortiment
Položka byla vyprodána…

Bio sušená řepa – plátky

Trvanlivý produkt

Složení: červená řepa (biokvalita)

Obsah: 50 g

Výrobce: BioFarma Juré, Lenka Vránová, Pod Jurým 63, 763 11 Zlín - Lužkovice

Zobrazit další produkty této značky

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 11.11.2021
Super zdravé ďobání pro návštěvu i k televizi.

 

Kousek za Zlínem, v Lužkovicích, odbočíte na kopec Juré a cesta vás zavede na rodinnou farmu Vránových. Věřte nevěřte, tady hospodaříme už devadesát let.

Historie rodinného farmaření sahá do roku 1920, kdy prapředci Tomáše Vrány koupili pozemky na samotě na Jurém, kde postavili chlévy a věnovali se zemědělství. Postupně vybudovali i obytnou část. Otec František Vrána s manželkou Marií začal hospodařit v roce 1990, když mu vrátili pozemky v restituci, od roku 1994 hospodaříme ekologicky. Od roku 2008 převzal farmu syn Tomáš Vrána s manželkou Lenkou Vránovou. Fungujeme jako rodinná biofarma a všichni pomáháme.

Staráme se o rozlohu 61 ha, 33 ha jsou pastviny, kde chováme masný skot plemene Limousine, ovce plemene Merinolandschaft se zaměřením na masnou produkci. 20 ha je orná půda, kde pěstujeme nahý oves, pohanku. 8 ha zabírají ovocné sady, produkci zpracováváme a výrobky mají certifikaci a logo ekologického zemědělství.

Další zvířata, které naše biofarma chová jsou kozy, slepice, kočky a bernardýni.

Dále na biofarmě nabízíme agroturistiku a ubytování na farmě. Díky stylové hospůdce je biofarma přístupná široké veřejnosti s možností zakoupit si naše bio výrobky. Pěstujeme a prodáváme sušené ovoce. Prodáváme různé druhy povidel (švestkové, jablečné, hruškové, ...).