Kód: POC015 | Značka: Poctivá potravina

Balíček Zdraví z přírody

280 Kč
Skladem (>5 ks)

Sirup Volný dech ze směsi bylin s kořením a džem Švestka a arónie plný vitamínů, zabaleny v dárkové krabičce, budou nejen těšit, ale také chránit Vaše blízké.

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Kategorie: Sortiment

Sirup Volný dech

Kombinace květu černého bezu, lípy a tymiánu, dochucená hřebíčkem a skořicí, je skvělá pro sychravé zimní období. Tento ručně vyrobený sirup v horkém čaji Vaše tělo spolehlivě zahřeje a ochrání před nachlazením. Jeho krásná vůně a příjemná chuť navodí dobrou náladu.

Vyrobeno ručně v ČR. Pasterováno.

Trvanlivý výrobek.

Doporučené ředění 1:10.

Složení: Cukr, vodný výluh z lipového květu, květu černého bezu a nati tymiánu, hřebíček, skořice, citron, pomeranč.

Obsah: 300 ml

Výrobce: Vesnické dobroty, Ing. Jana Kuntošová, Jivina 44, 294 14 Jivina

 

Švestka a arónie

Voňavá švestka doplněná výraznou arónií – to je džem pro všechny, kdo rádi využijí prospěšné látky z arónie – černého jeřábu. Tento tmavý plod mírně sladké a pikantně trpké chuti je doslova napěchovaný vitamíny, minerály a stopovými prvky, a navíc má silné antioxidační účinky.

Extra džem méně sladký.

Vyrobeno ručně.

Trvanlivý výrobek.

Složení: Švestky, arónie, cukr, citronová šťáva, citrusový pektin.

Na 100 g džemu bylo použito 110 g švestek a arónie. 100 g džemu obsahuje 52 g cukru (včetně cukrů z ovoce).

Obsah: 160 g

Výrobce: Rose Garden, Jozefína Růžičková, Budovatelská 1066, 383 01 Prachatice

 

Balíček pro Vás připravila Poctivá potravina.

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

POCTIVÁ POTRAVINA je zhmotněním myšlenky pana Tomáše Macháče z firmy Machač, který si přál vytvořit přívětivé místo pro všechny, které zajímá kvalita a původ potravin, chtějí se stravovat zdravě a chutně, a přitom podporovat regionální výrobce z celé naší krásné vlasti.

Vznikl tak e-shop zaměřený na vyhledávání a prodej výjimečných potravinářských produktů s vysokou trvanlivostí, vyráběných tradičními postupy z čistých a kvalitních surovin a bez použití chemických přísad.

Naši dodavatelé jsou přímými výrobci těchto potravin, sdílejí podobnou filozofii jako my, a mnozí z nich jsou držiteli různých ocenění, která sama o sobě jsou potvrzením vysoké kvality a originality jejich produktů. Své výrobky vyvíjejí a vyrábějí s radostí a nadšením, a z vlastní zkušenosti víme, že to je ta přidaná hodnota, kterou zákazník pozná a ocení – tak se obyčejné jídlo mění ve výjimečné…