Výprodej
Kód: FAJ010 | Značka: Fajna pasta

*Trio obláčky – rajčata, olivový olej, bazalka

53 Kč
Skladem (>5 ks)

Sušené vaječné těstoviny tří barev. Originální italská receptura, kvalitní suroviny. Blíží se datum expirace. Neplýtváme. Kupte u nás za zvýhodněnou cenu.

Obsah: 400 g

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Kategorie: Neplýtváme

Trvanlivý výrobek bez chemických přísad.

Datum expirace za 1–6 měsíců. Zvýhodněná cena.

Složení: Česnek 93 %, sůl 5 %, chilli 2 %

Obsah: 120 g

Výrobce: Moravia garlic group s.r.o., Strmá 35, 736 01 Havířov

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Fajna pasta vznikla z lásky k Itálii, těstovinám, dobrému jídlu a pití. Fajna pasta je beskydsko-italský název a v překladu znamená skvělé těstoviny. Těstoviny z Beskyd, řemeslně vyráběné podle ověřených italských receptur.

Vznikají u nás těstoviny jako - spaghetti, fusilli, fettuccine, obláčky, ale také klasické české vaječné polévkové nudle vlasové či řezané. 

Prvořadá je pro nás skvělá chuť. Ta závisí na kvalitě surovin a výrobním procesu. Těstoviny vyrábíme z českých a italských surovin bez jakýchkoliv přídavných barviv či látek. Umíme těstoviny z mouky semolinové, celozrnné (špaldové a žitné) a také těstoviny ochucené zeleninou, bylinkami a kořením od regionálních farmářů.

Těstoviny i polévkové nudle jsou vyráběny metodou protlačování přes speciální matrice pomocí stroje na výrobu těstovin a poté jsou ručně uloženy na dřevěné sušící rošty. Sušení těstovin probíhá několik dní a je blízké původnímu tradičnímu způsobu sušení. Tento postup zajišťuje zachování veškerých živin a charakteristické chuti po použitých přísadách. Po usušení těstoviny ručně balíme.