Výprodej
Kód: RAJ011 | Značka: Dobroty z Ráje

*Sirup smrčkový

95 Kč
Skladem (>5 ks)

Sirup ze smrkových výhonků, to je intenzívní chuť a síla lesa ve Vašem nápoji. Skvěle doplní palačinky, dezerty, kaše, koktejly. Vhodný jako jedlý dárek. Výrobku se blíží datum expirace. Neplýtváme, kupte u nás za zvýhodněnou cenu.

Obsah: 200 ml

Můžeme doručit do:
9.2.2023
Kategorie: Neplýtváme

Regionální produkt Český ráj

Vyrobeno s láskou k přírodě a lidem.

Mladé smrkové výhonky jsou velmi bohaté na vitamín C. Sirup užíváme po lžičkách vícekrát denně jako elixír, nebo jen kvůli vynikající chuti a vůni jako sladidlo, do kaší atd. Připravte si lahodný nápoj, teplý i studený v poměru 1:10 s vodou a plátkem citronu. Výhonky jsme šetrně posbírali v Českém ráji.

Trvanlivý produkt.

Bez chemických konzervantů a přísad.

Obsah: 200 ml

Složení: Bio třtinový cukr, výluh z mladých výhonků smrčku, šťáva z bio citrónů.

Sediment není závada. Šetrně pasterováno.

Výrobce: Dobroty z Ráje, Martina Papežíková, Mašov 223, 511 01 Turnov

Zobrazit další produkty této značky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

„Vyrobeno s láskou k přírodě a lidem“

Naší strategií je poctivá a šetrná výroba produktů z toho, co nám příroda nabízí ve své nejčistší formě, to znamená bez použití chemických dochucovadel, aromat, barviv, GMO a konzervantů. Bylinky a plody si pěstujeme na vlastních zahradách a také sbíráme na prověřených a ekologicky čistých místech v krajině Českého ráje. U nás je vždy jistá a dohledatelná cesta od sběru až po prodej zákazníkům. Suroviny, které přidáváme, vybíráme většinou BIO nebo z kontrolovaného ekologického zemědělství a také bez zbytečných rafinací. Vážíme si stále větší poptávky po tzv. NATURA produktech, které byly v dobách našich předků samozřejmostí. A náš záměr je vrátit se k této přirozenosti a jednoduchosti.

Náš výrobek Pasta z medvědího česneku v přepuštěném másle získal prestižní ocenění Regionální potravina.